W ten weekend odbyły się trzecie regionalne zimowe mistrzostwa, tym razem w rejonie Azji i Oceanii. DDaHyoNi, tak jak w przypadku poprzednich turniejów HCT, zarobił 25 000 dolarów oraz miejsce w Mistrzostwach Świata Hearthstone, które odbędą się w listopadzie.

DDaHyoNi wyszedł z grupy, w której lepszy okazał się 'handsomeguy'. W półfinale pokonał tajwańskiego uczestnika zeszłorocznych Mistrzostw Świata 'Pinpingho'. 

W finale dostał okazję zrewanżowania się za jedyną porażkę w turnieju. Gdy po piętnastu minutach handsomeguy wygrał już swoim Magiem i Czarnoksiężnikiem nic nie wróżyło końcowego rezultatu. DDaHyoNi nie pozwolił jednak się pokonać, zwyciężając trzy kolejne gry przeciwko Druidowi. Najtrudniejszym okazał się ostatni pojedynek, w którym mistrz musiał zagrać Freeze Magiem. Malfurion jest największą kontrą tego decku, ale tym razem okazał się słabszy. DDaHyoNi wygrał w bardzo dobrym stylu  i udowodnił, że zasługuje na zwycięstwo w całym turnieju.

Oprócz niego w listopadowych Mistrzostwach Świata zobaczymy na pewno Amnesiasc i Naimana, czyli zwycięzców zimowych mistrzostw w Ameryce i Europie.