Emil „kUcheR” Akhundov już nie będzie grał pod banderą HellRaisers. Razem z ANGE1'em grali w tej drużynie od początku jej utworzenia w CS:GO. Teraz Emil decyduje się odejść.

Według oficjalnego oświadczenia, kUcheR'owi skończył się kontrakt z tą organizacją i sam zadecydował o tym, że nie chce go przedłużać. Jak twierdzi, chce spróbować swoich sił z innym zespołem. Cytując jego wypowiedź:

„Jest mi szkoda opuszczać HellRaisers, odkąd stali się moją drugą rodziną. Organizacja proponowała mi przerwę, podczas gdy oni wypróbowaliby kogoś nowego. Powiedziałem, że nie chcę być w tej niewygodnej sytuacji i odszedłem z drużyny. Będę kontynuował granie i spróbuję znaleźć nową drużynę dla siebie. Dziękuję wszystkim, którzy mnie wspierają i pocieszają.”

– Emil „kUcheR” Akhundov

Nowym graczem, który tymczasowo wypełni lukę po kUcheR'ze jest siedemnastoletni Ukrainiec Sergey „smike” Sklyarenko, lecz jest on zapisany jako stand-in. Poprzednio był on częścią ukraińskiej drużyny eXplosive. Obecny skład HellRaisers przedstawia się następująco:

Ukraine Kirill „ANGE1” Karasiow
Czech Republic Tomáš „oskar” Šťastný
Slovakia Martin „STYKO” Styk
Slovakia Patrik „Zero” Žúdel (stand-in)
Ukraine Sergey „smike” Sklyarenko (stand-in)