Odbył się pierwszy mecz jednej z polskich drużyn w ramach Kinguin for Charity with PayPal. Kinguin spotkało się z formacją Tricked w ćwierćfinale turnieju. Mecz odbył się w formacie BO1 na mapie Overpass.

Poland Kinguin 16:5 Denmark Tricked
mapa: de_overpass

Polski skład rozpoczął zmagania na tej mapie po stronie terrorystów. Zdecydowanie bohaterem pierwszej rundy pistoletowej został Michał „MICHU” Müller, który zdobył dwa zabójstwa i podłożył bombę pomagając drużynie zdobyć pierwszy punkt na swoje konto. Pomimo otwierającego zabójstwa po stronie antyterrorystów przewaga finansowa zespołu Kinguin pozwoliła na zdobycie kolejnego punktu na ich konto. Pierwsza runda na pełnym wyposażaniu była z pewnością niefortunna dla Polaków. Grzegorz „szpero” Dziamałek uśmiercił swojego kolegę z zespołu, co postawiło terrorystów w problematycznej sytuacji. Finalnie wszyscy zawodnicy terrorystów zostali wyeliminowani, dzięki czemu pierwszy punkt trafił na konto Duńczyków. Zawodnicy Kinguin niewzruszeni tą porażką zwyciężyli kolejną rundę po trzech zabójstwach ponownie od Micha. Duńska formacja Tricked nie potrafiła poradzić sobie ze skutecznymi atakami Polaków. Polscy gracze doprowadzili do rezultatu 6:1. W tym momencie skład Tricked nareszcie odpowiedział. Nikolaj „niko” Kristensen zdobył w tej rundzie trzy zabójstwa i wraz z Lasse'em „maeVe” Elgaardem doprowadził do zdobycia drugiego punktu na konto swojej drużyny. Duńczycy zdecydowanie zostali rozgromieni w tej połowie. Skład Kinguin uzyskał rezultat 12:3.

Po krótkiej przerwie drugą połowę Polacy rozpoczęli ze zwycięstwem rundy pistoletowej. Nie ponieśli żadnych strat, co postawiło ich w znacznie lepszej sytuacji finansowej. Zwyciężona kolejna runda odebrała wszelkie nadzieje dla Tricked. Pryz wyniku 14:3, Jakob ” JUGi” Hansen wyeliminował trzech zawodników Kinguin z początku dysponując tylko pistoletem. Podłożył ładunek, którego skład Kinguin nie zdołał rozbroić, co spowodowało zdobycie czwartego punktu na konto duńskiej formacji. Końcowym rezultatem tej mapy był wynik 16:5 dla formacji Kinguin.